WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење Кабел Кабелот Води за Acer Iconia А1-810-L677 А1-810-L614 А1-810-L497 Таблета

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење Кабел Кабелот Води за Acer Iconia А1-810-L677 А1-810-L614 А1-810-L497

Залиха
DEN 1891.20
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење Кабел Кабелот Води за Acer Iconia А1-810-L677 А1-810-L614 А1-810-L497 Таблета.

Декларирани својства

Најдобри предлози