Династија Хардвер Круг Сала/Плакарот Премин Џеб Вратата Latch На Возраст Од Нафта Протри Бронза

Династија Хардвер Круг Сала/Плакарот Премин Џеб Вратата Latch На Возраст Од Нафта Протри Бронза

Залиха
DEN 574.80
Износ:

Династија Хардвер Приватност Џеб Вратата Latch Одговара На Стандард Понесе Во 2-3/8" Backset.Круг дизајн ја елиминира потребата да се намали нова рецка во вратата.За употреба на внатрешни врати не бараат заклучување функционалност, како што се ходникот или плакарот врати.Премин Џеб Вратата Latch - Не-Заклучување.На возраст од Нафта Протри Бронза Заврши US11 P.Династија Хардвер Круг Џеб Вратата Latch Во Возраст Масло Протри Bronze Dynasty Хардвер нуди иновативен круг дизајн кој се вклопува во стандардната 2-1/8 инчен понесе во врата, овозможувајќи лесен за инсталација со стандардна шрафцигер.Овој пасус џеб заклучување на вратата е најдобар се користи во внатрешноста сала плакар и апликации каде не заклучување е потребно.Убава Возраст Масло Протри Бронза Заврши Натпреварите Други Вратата Хардвер Со Династија.Приватност Функција, Исто Така, На Располагање.

Декларирани својства

Најдобри предлози