Harilla Пакување од 2 Овална Мазна, Природна Jade Зелена Топла Масажа Камен Салон за Масажа, Спа

Harilla Пакување од 2 Овална Мазна, Природна Jade Зелена Топла Масажа Камен Салон за Масажа, Спа

Залиха
DEN 191.76
Износ:

На рамна површина ја прави масажа камен блиску да вашата кожа, длабоко во вашето тело, ефективна масажа и топло вашите мускули.Лесно користење им овозможува да се користи за масажа, Спа Салон или дома.Од суштинско значење Olivine Jade Масажа Камен - Дебели, Тешки & Мазна и Добро Полиран.Совршен за заедничка масажа области - вратот, грбот, рамената, рацете и нозете.Голема задржување да се складира енергија и да останат топли температура подолго која е одлична за тело, замор релаксирачки.Материјал : Маслиново Жад Камења.Опис : - од Суштинско значење Olivine Jade Масажа Камен - Дебели, Тешки & Мазна и Добро Полиран - Голема задржување да се складира енергија и да останат топли температура подолго која е одлична за тело, замор релаксирачки - На рамна површина ја прави масажа камен блиску да вашата кожа, длабоко во вашето тело, ефективна масажа и топло вашите мускули.Лесно користење им овозможува да се користи за масажа, Спа Салон или дома. - Совршени за заедничка масажа области - вратот, грбот, рамената, рацете и legs Specification : - Материјал : Маслиново Жад Камења - Size : 3x4cm/1.2x1.57 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Масажа Камен Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Декларирани својства

Најдобри предлози