Selfie Прстен LED Телефон Камера Светлина, Пренослива Батерија Круг Светлина за Сите iPhone, Samsung и Huawei Модели - Бела

Selfie Прстен LED Телефон Камера Светлина, Пренослива Батерија Круг Светлина за Сите iPhone, Samsung и Huawei

Залиха
DEN 311.28
Износ:

Лесен и Пренослив : Нашиот компактен и лесен џеб големина дизајн обезбедува нашите selfie прстен светлината ќе биде таму со вас, насекаде во движење.Осветлуваат вашата ѕвезда со нашите selfie прстен светлина.Три светлината settings погодна за ден, ноќ и abyssal пештерата длабочина осветлување.Исто така компатибилна со сите изграден во лаптоп и десктоп камери.Никогаш не пропушти можност да го фати вашите омилени моменти!Изгледа вашиот најдобар со оваа совршена шминка комплет додаток!Осигурајте се дека вашиот стрим на гледачите да се добие највисок квалитет на видео е можно.Нашите дизајн користејќи високо квалитетни АБС материјал обезбедува лесна преносливост, кој гарантира вие никогаш не пропушти фотографија оп.АБС Материјал : Издржливи и безбедни ABS пластика, материјал кој најдобро салда квалитет и безбедност со преносливост.Сега можете да се донесе студиото на квалитетот на осветлувањето било каде во вашата дланка, со нашите три-поставување на клип на LED Selfie Прстен на Камерата Светло.Универзална Компатибилност : Компатибилен со Сите i Phone, Samsung, Huawei и сите други Android модели.Батерија : Повторно користење на Микро USB-кабел.

Декларирани својства

Најдобри предлози