Среќен Циркон Кристал Накит Среќа Бисер Празнична Помине Уметност Дизајн на Нокти Accesoires Помине Уметност Кристал 2022 Нова Година Помине Уметност DIY Помине Декорациј

Среќен Циркон Кристал Накит Среќа Бисер Празнична Помине Уметност Дизајн на Нокти Accesoires Помине Уметност

Залиха
DEN 46.08
Износ:

Количина : 10 компјутери.Боја : Злато.Материјал : Циркон/метал.Стил : 2022 Нова Година Помине Уметност.Карактеристики : Мода, Луксузни, Сјајна.Материјал : Циркон/metal Size : Како show Style : 2022 Нова Година Помине Art Color : Gold Package Вклучуваат : 10 компјутери Помине Уметност Decoration Features : Мода, Луксузни, Shining Quantity : 10 pcs Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Декларирани својства

Најдобри предлози