100 Компјутери 3ML за Еднократна употреба Полиетилен Око Dropper Поставен на Трансфер на Студиите Pipette од DINGJIN

100 Компјутери 3ML за Еднократна употреба Полиетилен Око Dropper Поставен на Трансфер на Студиите Pipette од

Залиха
DEN 928.80
Износ:

Полиетиленски материјал,прецизни дипломирал течност пренос pipettes.Должина : Околу 14cm/5.5 инчен;Капацитет : 3ml.Може да биде топлина запечатени за транспорт или продавница.Одговара за сите видови на лаборатории за тестирање, лаборатории,хемија,микробиологија,e-течности,масла,мириси,и повеќе.Пакет Содржина : 100 Компјутери Дипломирал Pipettes.

Декларирани својства

Најдобри предлози