DC 5.5 мм Џек Моќ Женски Барел до 4 Машки Приклучоци Барел Конектор Splitter Кабел за LED Светло Контролер,Други

DC 5.5 мм Џек Моќ Женски Барел до 4 Машки Приклучоци Барел Конектор Splitter Кабел за LED Светло Контролер,Други

Залиха
DEN 758.40
Износ:

5.5 мм x 2.1 mm DC Моќност Женски Барел до три Машки Барел Конектор Кабел.За LED светло контролер.Должина : 15cm.Поврзете метод : Машки женски завршува притисни во.Тип : Моќ Cable DC 5.5 мм Џек Моќ Женски Барел до 4 Машки Plug Барел Конектор Splitter Кабел за LED Светло Controller Unit Тип : piece Package Тежина : 0.1 кг (0.22 lb.)Пакет Големина : 20cm x 10cm x 10cm (7.87 во x 3.94 во x 3.94 во).

Декларирани својства

Најдобри предлози