m·kvfa Лепило Сунѓерот Држач, Четка Носителот 2-во-1 Потоне Caddy Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Партал Носителот Туш Caddy Организација Кошница За Бања, Кујна

m·kvfa Лепило Сунѓерот Држач, Четка Носителот 2-во-1 Потоне Caddy Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Партал Носителот

Залиха
DEN 280.32
Износ:

Ова го спречува било штета на вашиот постојан структура. ✿ 2-во-1 Дизајн се Одржи Повеќе.Докажано да се одржи на 15 кг во секојдневна употреба на мазни тврди површини.Тоа не ќе им треба многу простор, кога ќе се миење садови или зеленчук.Производ продажба точка : ➤ВОДООТПОРЕН, УНИКАТЕН ТРАНСПАРЕНТЕН лепило куки се држи до површината за долго време, се повеќе издржливи од вшмукување чаша.Нерѓосувачки челик материјал, водоотпорен и ' рѓа заштита.5×5cm Производ вклучуваат : 1 × Сунѓерот Носителот 1 × Лепило Каде да го користите : САМО да се држи на мазната тврди површини.Оваа caddy се ВКЛОПУВА 1 СУНЃЕРИ & 1 ЧЕТКА ДРЖАЧОТ.Идеални за користење во кујна, купатила и каде што треба. ➤БЕЗ АЛАТКИ, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ, НЕМА ДУПКИ.Имајте countertops јасно, нема повеќе да се плеткаме околу потоне Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : Лепило Големина : 19. Излупете надвор од заштитниот поклопец на грбот, инсталирајте лепило и притиснете цврсто на воздухот надвор. ➤2-во-1 Дизајн се Одржи Повеќе.Сува брзо внатре потоне без да остават надвор мензи.Dual scrubber седло добри контра агол се справи со забава ѕид животинско туш селски силикон течни мачка готвач јајце партал спирала монтирани под гума жица за човекови магнет дома керамика големи гроздобер куче пилешко тегла стап алуминиум една риба стакло во облик на бања рек масти доказ копчето за мали едноставни јасно чисти бар фарма силна мини сончоглед кревет машина за миење садови мрзливост дама железо тенок бања сребрена плоча стои играчка страна се зголеми крава тело свиња месинг овошје соништа чаши фиока лемење планината земјава во детергент farmhouse.

Декларирани својства

Најдобри предлози