Aexit Пластични Еден Батерии, Полначи & Додатоци 26650 Батеријата Носителот Случај Складирање Кутија Моќ Ленти 5Pcs Црна

Aexit Пластични Еден Батерии, Полначи & Додатоци 26650 Батеријата Носителот Случај Складирање Кутија Моќ Ленти

Залиха
DEN 1320.00
Износ:

Земја на Производство : КИНА; Бренд : .Материјал : Plastic.Net Тежина : 63g.Пакет Содржина : 5 x 26650 Батеријата Држачот.Главната Боја : Црна.Rechargeability : Литиум 26650 batteries This држач, се користат за Полнење 26650 Li-ion Батерија, мала тежина, лесно да се носат.Додаток САМО, батерија не е вклучена.

Декларирани својства

Најдобри предлози