Диносаурус скелет Пилула Случај Торба Медицина Торба, Случај, Превозникот за Лекови, Витамини, и Медицински потрошен материјал за Секојдневна Употреба и Патувања

Диносаурус скелет Пилула Случај Торба Медицина Торба, Случај, Превозникот за Лекови, Витамини, и Медицински

Залиха
DEN 239.76
Износ:

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Мека полиестер материјал, заврши на медицина кутија внатре, да се спречи пластични таблета кутија од кршење или медицина и избави поради случајно паѓа на земјата. 2、препорачливо е да се мијат со рака, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).ПРЕНОСНИ ПИЛУЛА СЛУЧАЈ : 4. На задната страна на пилула случаи торба има фиксен лепенка, кои лесно може да се залепи за рака на ранец за лесен пристап во било кое време.Ве молиме чувајте го производот подалеку од високи температури и влажна средина.За Пилула Организатор : 1、Лесно да се отвори дури и со артритис,пилулата случај ќе останат затворени откако заклучен и сигурно брзо ќе ги задржи вашите апчиња се безбедни. 3、Совршена големина за да може лесно да се врши или да се вклопи со вашата чанта.88"H Правна Напомена : Извештаи во врска со додатоци во исхраната не се проценети од страна на FDA и не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест или здравствената состојба.СЕКОЈДНЕВНО ОРГАНИЗАЦИЈА : Никогаш не пропуштајте ден на лекови, витамини или додатоци со вклучени 8 ден организаторот. 6、Внатрешна отстранлив таблета кутија го прави лесно да се чисти.Материјал : полиестер, Големина : 4. 5、Многу погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози