SE Брз Линк Кука - HLH14178

SE Брз Линк Кука - HLH14178

Залиха
DEN 167.76
Износ:

Брз линк кука брзо обезбедува објекти, сидро синџири, јаже, приколки, и повеќе.Изградена од челик и заштитен со трајни хром позлатен заврши.Хром позлата да дејствува како бариера против rusting и корозија.Дијаметар : 6mm.Надворешните димензии : 1" x 2-1/4".Овие HLH14178 Брз Линк Кука има брз поврзување и прекинување дизајн со вграден безбедност на навој заклучување орев.На естетски привлечен chromed слој обезбедува отпорност на корозија, може лесно да се чисти, и се зголемува површината цврстина.Нашиот брз линк кука мерки 1" x 2-1/4" и има дијаметар од 6 mm.Тоа има голем број на апликации, вклучувајќи и обезбедување на објекти, сидро синџири, јаже, приколки, пет синџир конекција, и повеќе.Користете го нашиот брз линк кука да се создаде брзо безбедна конекција за привремен или постојан конекции.Максимална вилица надоместок е 5/16" кога се отвори.Тој има едноставен и ефективен дизајн и е лесно да се вклопи на сајтот.Орев должина е 3/4" и орев ширина е 3/8".Внатрешни димензии се 9/16" x 1-7/8".Предупредување : не користете за надземни да го дигате прстот.SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно на пазарот.Ќе уживате на квалитетот, функција и корисноста на нашите SE HLH14178 Брз Линк Кука.ПИС Права Напомена : Важно : Избегнувајте добивање на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со SE логото на пакувањето.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Декларирани својства

Најдобри предлози