Vestil P-Caddy-Б.К.-LED Црна Економија Палета Caddy Led Светло

Vestil P-Caddy-Б.К.-LED Црна Економија Палета Caddy Led Светло

Залиха
DEN 2403.36
Износ:

Организациски дизајн им овозможува на сè да биде тоа место додека ги нуди место за сè.Издржливи моделирани Црна пластика претставува атрактивен изглед.Голем складирање оддел во грбот работи добро како wastebasket.Вклучена инсталација на хардвер и инструкции направи инсталирање брз и лесен.

Декларирани својства

Најдобри предлози