aihihe Mens Sweatpants со Патент Џебови Тенок Одговара Joggers за Мажи Атлетик Тренингот Бејзбол Панталони

aihihe Mens Sweatpants со Патент Џебови Тенок Одговара Joggers за Мажи Атлетик Тренингот Бејзбол Панталони

Залиха
DEN 167.76
Износ:

16" Половината : 73cm/28.Меки, лесни и издржливи, доволно за да се задоволат секојдневните носи потреби.Машина За Миење.76" Половината : 69cm/27. [Перење Tipes] : Машина За Миење,Нормален Циклус,Висат Сува.76" Големина : L Должина : 101cm/39. [Стил] : Мода Sweatpants/Тренингот Joggers Спортски Панталони/Повик За Обука Панталони/Пешачење Панталони.94" Половината : 77cm/30.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата покажа во слика.Совршен за пешачење, трчање, тренингот, вежба, тренинг, фитнес, песна, теретана, или дневни секојдневен носат.Исклучителна Крои и Цвест го прави Тешко носи.Drawstring затворање.74" Хип : 109cm/42. [Материјал] : 65%Памук+35%Полиестер,ткаенина има некои се водат.49" Големина : XXXL Должина : 106cm/41.89" Хип : 117cm/46. [Функција] : патеката панталони дизајниран со двете страни zip џебови доволно длабоко за да го држете вашиот телефон, картички и клучеви, спречување на вредности падне кога сте во движење.

Декларирани својства

Најдобри предлози