RosyLife Ноќни Складирање Организатор/и Покрај Caddy/Табела Кабинет Чување на Организаторот за Таблет Списанието Телефон Remotes - Сите Во Раце Дофат (Каки)

RosyLife Ноќни Складирање Организатор/и Покрај Caddy/Табела Кабинет Чување на Организаторот за Таблет Списанието

Залиха
DEN 133.20
Износ:

Материјал : Оксфорд ткаенина .Големина : 13.38*8.85 инчи.На ноќни складирање организаторот има 1 голема џеб и 3 mesh џебови.Вметнување на одборот е наменета за ставање под душек.Силна имајќи сила,Одржување на материјали за читање и други лични опрема право од ваша страна додека се во кревет.Работи на headboards и кревет шини Нема собрание потребно.Организирање на неколку објекти сакате во лесно достапно место, додека опуштање во кревет.Направете Вашиот Троседот/ Табела / Душек / Стол Caddy Погоден за Ipad/телефон/далечински/book/очила и така натаму.Карактеристики : Висок Квалитет и парична Казна Изработка, донесе тешки 600 D Оксфорд, со засилен крои, направи силен и издржлив да биде вашиот голем кревет другар Организираат неколку објекти сакате во лесно достапно место, додека се одмара.Ги добие исклучување на вашиот ноќ стои.Имајќи нашите Ноќни Складирање Организатор оксфорд ткаенина caddy за вашиот кревет страна,троседот страна да се одржи падовите,очила,ткива и remotes,нека вашата ноќната и биро изгледа уредно.Спецификација : Материјал : Оксфорд Ткаенина + Тешко Одбор + Dacron Мрежа Големина : 34*22.5 cm/13.38*8.85 инчи Тежина : 280gr Пакет : 1 Ноќни Складирање Caddy.

Декларирани својства

Најдобри предлози