Suoman 2-Pack Водоотпорен Случај за Apple Види Серија 6 SE Серија 5 Серија 4 40mm Калено Стакло Маска, Ултра-Тенки PC Сите Околу Заштитен Екран Заштитник Случај за iWacth 40MM Додатоци

Suoman 2-Pack Водоотпорен Случај за Apple Види Серија 6 SE Серија 5 Серија 4 40mm Калено Стакло Маска, Ултра-Тенки

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Овој водоотпорен случај е само водоотпорен на екранот и не вклучува браник. 【Ве молиме имајте во предвид】гума edge е дизајниран да биде shockproof, Водоотпорен случај за Apple Види, браник не се вклучени!Кога ќе пливаат или се вежба, можете да снимате вашиот авантури. 【Карактеристики и Функција】Направен од високо-квалитет тешко мат КОМПЈУТЕР материјал, анти-нула вграден екран заштита на филмот, за да се обезбеди совршена и јасно допир искуство и екранот на допир за заштита, за Apple да се Види на екранот и свиткани рабови, заштита на вашата i Watch од гребнатини, Прекин и судир.

Декларирани својства

Најдобри предлози