МОБ UltraPro 6-Штекер Surge Protector, Брусен Никел, 34767

МОБ UltraPro 6-Штекер Surge Protector, Брусен Никел, 34767

Залиха
DEN 499.44
Износ:

Проширување на употребата на вашиот ѕиден штекер опш Про surge protector со 6 места, од кои 2 се соодветно распоредени за оние гломазна ТВ приклучоци или мобилен телефон полначи.На 4ft Екстра-долго продолжување кабелот ви дава слобода да се поврзете на уреди од речиси насекаде во вашиот дом или канцеларија, вклучувајќи ги и зад мебел, благодарение на простор за заштеда на енергија рамна Приклучокот.Избегнувајте коло од преоптоварување со 300 joule заштита оценка и интегрирано коло прекинувач за заштита од преоптоварување.Пресврт-за-за заклучување безбедност опфаќа заштита од електричен шок кога места не се во употреба.МОБ е #1 Бренд во пренапонска заштита.

Декларирани својства

Најдобри предлози