Столче Заштитник, 2PC Седиште Опфаќа Екстра Складирање Џеб Thickest Соочи Заштита за Бебе & Дете Автомобили Места Штити Автомобилската Возило Тапацир,Црна

Столче Заштитник, 2PC Седиште Опфаќа Екстра Складирање Џеб Thickest Соочи Заштита за Бебе & Дете Автомобили

Залиха
DEN 1103.76
Износ:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тешки Материјал - Тешко-носи и издржливи Оксфорд Ткаенина+Сопствени ПВЦ Кожа, столче заштитник/автомобил задното седиште заштитник е трајни производи за вашето бебе седиште.Новиот модел на автомобил седиште подлога за детските седишта/дете седење.Компатибилен со LATCH Системи, столче заштитник за дете столче Дебели Соочи Изгледа Тенок-поместена пена обезбедува доволно за амортизирање, не влијаат на оптималната висина на детето е производство на седишта.Дебела функција е за максимална заштита на тешките автомобил места. 3 Mesh Џебови Организаторите на Детето Бустер Заштитник - бебе столче заштитник овозможува лесен пристап до бебето објекти, води мат безбедно место.Водоотпорен Материјал - седиште заштитник под автомобил seat додатоци помогне да се заштитат места од spills за кучиња и бебето.За повеќето клиенти барање, ние се развие 2pc седиште опфаќа конструиран.Ние веруваме дека тоа ќе го задржи вашиот автомобил чисти и убави.Поддршка Не Лизгачки - барања за состанок-најдобри Контрола врз седиште со Јазичиња за прикачување на столче јазот лесно, бебето седиште заштитник е најдобар избор за вашиот автомобил задното седиште.

Декларирани својства

Најдобри предлози