DSstyles Преносни Четка За Заби Случај Патување Пешачење Кампување Заштита Складирање Кутија Миење Куп Козметички Капсула Случај Жолта

DSstyles Преносни Четка За Заби Случај Патување Пешачење Кампување Заштита Складирање Кутија Миење Куп Козметички

Залиха
DEN 228.24
Износ:

тоа се прави на животната средина пп материјал, здрава,многу погоден за држење на четка за заби и паста за заби.мрачно дизајн, складирање кутија изгледа многу елегантна и убава, и тоа се чувствува добро да се одржи.заштитната маска може да ви помогне да спречите прашината од запишување.таа, исто така ги спречува да паѓа надвор од кутијата.многу лесно да се стави во еден куфер или куферот, која е многу погодна за сопирање кога патувате.

Декларирани својства

Најдобри предлози