Силен Max Батеријата 12V 18AH Гел Батеријата за Гордоста оди-Оди Спортски Модел S74-2 Пакет Бренд на Производ

Силен Max Батеријата 12V 18AH Гел Батеријата за Гордоста оди-Оди Спортски Модел S74-2 Пакет Бренд на Производ

Залиха
DEN 1919.76
Износ:

ML18-12 GEL е 12 V 18 AH ГЕЛ батерија одржување слободни батеријата.Пакување од 2. Димензии : 7.13 инчи x 3.01 инчи x 6.57 инчи.Терминал : Внатрешен Навој.Листата е за Батеријата и Завртки само.Без жица подигнат или додатоци за монтирање вклучени.Фабриката активиран ГЕЛ батеријата.Одржување слободни.Нема киселина пак е потребно.Напреден дизајн работи право надвор од кутијата и да не бара одржување сепак, нуди можност да се продолжи на стандард на живот со додавање на екстра електролити.Точно длабоко циклус батерија која може да се монтира во било која позиција, Отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.Поддржани од страна на 30 ден политика за наплата и полно 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози