Nugg, Среќен Detox Украс Подарок Сет

Nugg, Среќен Detox Украс Подарок Сет

Залиха
DEN 167.76
Износ:

За мрсна кожа, комбинација, и акни склони типови на кожа.На лесни кал-ги исполнува-гел формула може да се користи или како маска, т-зона третман или место третман. 97% природно - Слободен на parabens, минерални масла, сулфати, синтетички бои и мириси.Скокајќи Bunny заверена суровост-слободни.Направен во САД.БЕЗ хемиски emulsifiers или surfactants, па тоа не се наруши кожата деликатна природна бариера и не ја иритираат чувствителната кожа.

Декларирани својства

Најдобри предлози