ВИКИНГ МАСТИЛО - Миксер за тетоважа - АЛОЕ ВЕРА ВЕШТЕРКА ШУМСКА 1oz (30ml) - Миксер на бои и црнците

ВИКИНГ МАСТИЛО - Миксер за тетоважа - АЛОЕ ВЕРА ВЕШТЕРКА ШУМСКА 1oz (30ml) - Миксер на бои и црнците

Залиха
DEN 211.20
Износ:

Потенка за мешање на различни видови на мастила, бои и црнците.Одложувања на сушење на мастило.Тоа се постигнува подобра пенетрација на мастило во кожата и и помага на неговата исцелителна.Помага при нега на кожата.Тоа е вегетаријанската и нетоксичен.Произведено во САД / Вегетаријанска Пријателски.

Декларирани својства

Најдобри предлози