Kiolafy Smart Watch Полнач, 2 во 1 Пренослива Безжична Магнетни Компатибилен со Apple Види Серија & iPhone 13/12/11/Pro/Max/XR/XS/XS Max/X&iPad/Airpods Серија Полнење Кабел(0.5 M)

Kiolafy Smart Watch Полнач, 2 во 1 Пренослива Безжична Магнетни Компатибилен со Apple Види Серија & iPhone 13/12/11/Pro/Max/XR/XS/XS

Залиха
DEN 167.76
Износ:

【2 во 1 Одговара Модели】 : Компатибилен со сите Серија Види 6/5/4/3/2/1 вклучува 38mm 40mm 42mm 44mm верзија. 【Оригинални Полнење Брзина】 : магнетното безжични полнење стојат нудат брз оригинални полнење брзина која помалку од 2. 5 часа и телефонот полначот може да брзо полнење на телефонот во помалку од 3 часа. 【Магнетни Полнење Кабел】 : 2 во 1 Полнење Кабел за Полнење на вашиот паметен Види и Телефонот во исто време.Магнетни Полнење Лесно приклучете го вашиот види со шок апсорпција, и со тип В за вашиот телефон. 【Пренослив Дизајн】 : Лесен и компактен, овој полнач ќе ве следат на вашиот бизнис патувања, одмор и на сите ваши патувања. 1 M или 0.5 M должина преносни за патување.Избегнат проблеми на вршење на повеќе полнење кабли, го направат вашиот живот погодност. 【Безбедно и Издржливи】 : Ова се види полнење мозок е изграден со над-струја, во текот-напон, кратки-коло, и со текот температура заштита, ви нуди безбедна средина и да се види & полнач за телефон.

Декларирани својства

Најдобри предлози