Силен Max Батеријата 12V 18Ah Заменува RBC7 SU1400 SUA1500 SU700 АПЦ Кертриџ - 2 Пакет Бренд на Производ

Силен Max Батеријата 12V 18Ah Заменува RBC7 SU1400 SUA1500 SU700 АПЦ Кертриџ - 2 Пакет Бренд на Производ

Залиха
DEN 1799.76
Износ:

ML18-12 SLA е 12 V 18 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата, Пакување од 2 - УЛ Уверение.Димензии : 7.17 инчи x 3.03 инчи x 6.57 инчи.Терминал : Орев и Гром.Листата е за Батеријата и Завртки само.Без жица подигнат или додатоци за монтирање вклучени.SLA / AGM истури доказ батерија е карактеристика на високо празнење стапка, широк оперативни температури, подолг сервисен живот и длабоко празнење се опорави.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.Поддржани од страна на 30 ден политика за наплата и полно 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози