26PCS Драсканици Писма Матрицата, Обновливи Наслов Драсканици Stencils за Ѕид Décor & Слика На Дрво , Ласерски Сече Сликарство Матрицата за Дома Декор, Занает, DIY Проекти и пр

26PCS Драсканици Писма Матрицата, Обновливи Наслов Драсканици Stencils за Ѕид Décor & Слика На Дрво , Ласерски

Залиха
DEN 155.52
Износ:

Тоа е совршен подарок за сите деца да научат да ги запишува зборови, или да се користат за да копирате и боја.Нејзината големина е многу удобен за носење, лесно можете да го складирате во канцеларија, торба или складирање торба.Па можете да го користите било која боја ви се допаѓа, бидејќи тоа може да се користи многу пати. ✪✪ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ на : Овие пластични писмо stencils може да те спаси многу време при креирање на занаети. ✈✈ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Оваа азбука stencils можат да се применат на било која површина, како на ѕид, дрво, плочки на подот, стакло, плетени ткаенини, итн.Драсканици писма матрицата исто така, може да се користи за да се направи совршен дрво знаци, постери, покани, маици, уметност и она што го сакате. ♞♞СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА : Оваа пластика писмо шаблони вклучува целосен 26 англиски букви.Вие само треба да изберете букви сакате и стави ги на рамна објекти и боја и на нив со боја или маслени бои и сл.

Декларирани својства

Најдобри предлози