Happyyami 1Pc Елка Topper Ratten Ѕвезда Селски Farmhouse Елка Topper Декорација Украси за Божиќ Дрво Партија Свадба

Happyyami 1Pc Елка Topper Ratten Ѕвезда Селски Farmhouse Елка Topper Декорација Украси за Божиќ Дрво Партија

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Ѕвездата на дрвото topper е направен од ратан материјал, креативни и издржливи.Елката ѕвезда topper е исклучително направени пергола, погоден за Божиќ и обичните домашна декорација.Лак елка topper е декорација за свадба, роденден, матура, Денот на Вљубените, итн.Божиќ лак дрво topper може да биде дадена како подарок на вашите пријатели.Елката topper ѕвезда е многу погоден за ставање на врвот на елката на Божиќ, и тоа исто така може да се користи за да се одржи на различни светлосни услови.Ноќта на вештерките дрво topper го прави вашиот Божиќ повеќе атмосферски.Одлична декорација на ѕвезда елка topper е погодна за сместување во домови, канцеларии, кафулиња, ресторани, хотели, итн.селски елка користат како декорација, во различни времиња.Купување на нашата божиќна ѕвезда дрво topper ќе го направат вашиот шопинг искуство пријатно.Ако имате било какви прашања во врска елка toppers, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Опис Купување нашиот божиќ ѕвезда дрво topper ќе го направат вашиот шопинг искуство пријатно.Ако имате било какви прашања во врска елка toppers, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро Функција - Материјал : Ратан.- Големина : 35* 35cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Украси.

Декларирани својства

Најдобри предлози