Курт С. Адлер Hanukkah Дрво Topper, 9-Инчен, Сребро.

Курт С. Адлер Hanukkah Дрво Topper, 9-Инчен, Сребро.

Залиха
DEN 312.00
Износ:

Изработен од пластика и метал.Класичната Ѕвезда на Дејвид дизајн.Серпентина придава на дрвото.Совршен за interfaith семејства.Елегантна прилог на било Hanukkah украси.Ова 9-Инчен Пластични Сребро Hanukkah Дрво Topper од Курт Адлер е убава прилог на вашиот одмор décor.Совршен за interfaith семејства, оваа treetop има сребрена ѕвезда на Дејвид дизајн на серпентина база, која придава лесно да вашиот treetop.

Декларирани својства

Најдобри предлози