OSALADI Елка Снегулка Topper Елка Украс Декорација Материјали

OSALADI Елка Снегулка Topper Елка Украс Декорација Материјали

Залиха
DEN 335.76
Износ:

Голем универзална големина за сите видови на различни дрвја, така што не се грижи за тоа не може да се вклопи во вашиот дрво.Изработени со квалитетни материјали, лесен и практичен за употреба.Совршен за декорирање на вашиот елка и ќе додадете повеќе празнична атмосфера.Погоден за Божиќ украси, фестивал партија, семејството танцување партија, трговски центар декорација, итн.Исклучителна снегулка облик, со светла боја и прекрасен изглед, да се осигура нејзината популарност.

Декларирани својства

Најдобри предлози