Мини Зелен Божиќ Tabletop 18 Инчен Дрво со Рустик Дрво Здолниште 16 Црвени Украси и Мулти-Боја на Светлина-up Дрво Topper Пакет Star

Мини Зелен Божиќ Tabletop 18 Инчен Дрво со Рустик Дрво Здолниште 16 Црвени Украси и Мулти-Боја на Светлина-up

Залиха
DEN 216.00
Износ:

Мини зелен Божиќ дрво со црвено дрво здолниште и 16 украси пакет.Селски елка здолниште има црвени нагласува и е 18 инчи во дијаметар. 16 црвена боја украси, 1.125 инчен дијаметар.Светло-up дрво topper промени бои.Вештачка елка.Собранието е потребно.Чувајте елка во секоја соба од куќата!Овој 18-инчен вештачко дрво има 35 пати-од совети и е совршена големина за да стојат на маса или контра, подготвени да ги красат.Едноставно кажано на стојат заедно, пената од гранките, додадете дрвото здолниште, црвени украси и бојата се менува дрво topper ѕвезда.

Декларирани својства

Најдобри предлози