GONEBIN Снешко Божиќ Дрво Topper - Празник Декорација и Украс за Домот,Канцеларијата - Полнети Полиестер Зима Карактер со Врвот Капа со Ракавици

GONEBIN Снешко Божиќ Дрво Topper - Празник Декорација и Украс за Домот,Канцеларијата - Полнети Полиестер Зима

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не директно.2" ( Lx H), Оваа симпатична снешко Божиќ дрво topper е совршен начин да го врвот исклучите вашиот дрво.СОБРАНИЕ : Месеци лесно на било Новогодишни елки.

Декларирани својства

Најдобри предлози