Божиќ Светла, Елка Topper Сјајна Божиќ Декорација Led Прозрачна Божиќ Treetop Ѕвезда Партија Фестивал Украс

Божиќ Светла, Елка Topper Сјајна Божиќ Декорација Led Прозрачна Божиќ Treetop Ѕвезда Партија Фестивал Украс

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Ако сте во потрага за нешто да слават и ќе мора да издвоите, ова митско treetop led ѕвезда несомнено ќе бидат пречекани од вашите пријатели и семејство.Тоа се направени од издржлив акрилик материјал, не деформација, водоотпорен и може да се користи во затворени простории и на отворено.Изградена во пет боја електронски LED светло, ротирачки светла светлина.LED филамент со 31 блескави ЛЕД светла, создавајќи пријатна и среќен Божиќ атмосфера, што го прави ова дрво единствена и шармантна.Материјалот е транспарентен и емитира шарени светлина, која е многу убава.Божиќ Светла, Елка Topper Сјајна Божиќ Декорација Led Прозрачна Божиќ Treetop Ѕвезда Партија Фестивал Украс Description Our производ ќе го направат вашиот елка повеќе убава и згодна.Тоа може да ви даде чувство на едноставен и елегантен, кој прави да се чувствуваат удобно кога ќе го вклучите тоа.Тоа е совршен за украсување Божиќни дрва, кои се во трговскиот центар, или во дом.Features Christmas дрво ѕвезда-Боја : Бела-Материјал : Пластика-Size : 18x15x3cm/7.1x5.9x1.2inch.- Тип : Star елка врвот декорација.- Облик : Ѕвезда.- Напојување режим : изграден во батеријата.- Тело материјал : ABS.- Извор на светлина : LED сијалицата.- Ѕвезда дијаметар : 18cm.- Проектот тип : ноќ светлина.Забелешка : поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка.Пакет Including1 * Елка Topper.

Декларирани својства

Најдобри предлози