XIDAJIE Елка Glittered Ѕвезда Topper Божиќ Дрво Ѕвезда Topper за Божиќ Партија Дом Украс Treetop Декорација, Црвена

XIDAJIE Елка Glittered Ѕвезда Topper Божиќ Дрво Ѕвезда Topper за Божиќ Партија Дом Украс Treetop Декорација,

Залиха
DEN 239.76
Износ:

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : star topper е направен од железо жица материјали, цврсти и издржливи, само фикс на врвот или на страна на дрвото, потоа приклучокот во штекерот, лесно да го инсталирате, нема да паднат лесно.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : 8inch.Широк спирала серпентина база, сјајот topper ѕвезда е лесно да се прикачите на вашиот елка, и тоа е лесен, која лесно да останете во место и да се задржи директно, нема да собори повеќе од тоа да биде премногу тешка.СО СРЕБРЕНА СЈАЈ И SEQUINS : Многу сребрена сјај и sequins на површината на topper ѕвезда, направете ја вашата дрвото многу светкавиот под светлината, за да додадете убаво и елегантен стил Божиќ дрво, навистина шармантен.ШИРОКА ПРИМЕНА : : star topper е покриен со сјај, се облекуваат на treetop убаво, сјајна боја ви дава добро расположение во Божиќ, одговара за Божиќ тематските страна, домашна декорација, подароци продавница, и други празнична дена.ДЕКОРАЦИЈА БОЖИЌ ПАРТИЈА : елка topper може да се широко се применува во продавници, канцеларии, хотели и ресторани, барови и други места што сакате да ги красат, шик дизајн навистина може да направи вашето време Божиќ незаборавни и полн со забава.

Декларирани својства

Најдобри предлози