Gejoy Елка Topper Confetti Сјајот Ѕвезда Дрво Topper Декорација Сјајот Treetop Празник Зима Дом Божиќ Сјајот Ѕвезда Treetop Црвена Ѕвезда Дрво Topper Украс (Црвена, Сребрена,2 Парчиња)

Gejoy Елка Topper Confetti Сјајот Ѕвезда Дрво Topper Декорација Сјајот Treetop Празник Зима Дом Божиќ Сјајот

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Фестивалот и партија декорација : елка topper confetti ѕвезда декорација се убаво избор за елка украси, Божиќ венец украси, мантија оркестарот, ратан оркестарот, скалило оркестарот, декор, свадба оркестарот, подарок разубавувањето, изработката на проектот, празник цветни аранжмани, сезонски централен, маса амбиент, и повеќе.Фестивалот и партија декорација : елка topper confetti ѕвезда украси се убаво избор за елка украси, Божиќ венец украси, мантија оркестарот, ратан оркестарот, скалило оркестарот, декор, свадба оркестарот, подарок разубавувањето, изработката на проектот, празник цветни аранжмани, сезонски централен, маса амбиент, и повеќе.Посочи делови вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.Деликатна украси : ќе добиете убава елка toppers без тешки тежина и опасности, овие дрво toppers се убаво универзална големина и боја шема за многу видови на различни дрвја.Квалитет на материјалот : оваа ѕвезда дрво topper е направена на квалитетот на shimmery жица, жица е delicately досаден и назад создавање сложена и убава дрво topper, не е безбедна спирала жица на дното која им помага со едноставни прилог на вашиот treetop.Големина информации : оваа елка topper мерки 7.8 инчи; Има завршница и сигурна држачот за лесно приврзаност кон дрвото блузи, ѕвездата topper е опфатено со блескави сјајот и е идеален за различни тематските Новогодишни елки, accessorize вашиот tabletop дрво со оваа мини glittered декорација која ќе сјајот на светлината.Карактеристики : Материјал : како слики show Color : како слики show Size : како слики show Package вклучува : 2 x елка topper confetti ѕвезда decoration Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Декларирани својства

Најдобри предлози