TENDYCOCO 8 инчен Божиќ и Нова Година Treetop Ѕвезда Сјајот Ѕвезда Дрво Topper Божиќ Одмор Дома Партија Фестивал Декорација (Црвено)

TENDYCOCO 8 инчен Божиќ и Нова Година Treetop Ѕвезда Сјајот Ѕвезда Дрво Topper Божиќ Одмор Дома Партија Фестивал

Залиха
DEN 219.36
Износ:

Божиќ ѕвезда treetop, Карактеристичен и исклучителна занает детали со пријатна боја и светлина.Cristmas дрво ѕвезда topper, Совршен treetop ѕвезда за Божиќ Дрво декорација.Божиќ дрво ѕвезда, Прекрасна ѕвезда дизајни со беспрекорна изработка.Лесни за преносни инсталација.Празник на Дрвото Topper, со Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Елката Ѕвезда Topper Елка Врвот за Божиќ Дрво Декорација.Карактеристики - Материјал : ПВЦ;- Големина 4 инчен : 10 x 9.8 x 1,5 см/ 4 x 3.85 x 0.6 инчен;- Големина 6 инчен : 15 х 15 х 3cm/ 6 x 6 x 1.2 инчен;- Size 8 инчен : 20 x 20 x 6cm/ 8 x 8 x 2.4 инчен;Пакет Including1 x Елка Topper Ѕвезда;.

Декларирани својства

Најдобри предлози