ZQX Елка Topper Светлина, Снегулка Обликот на Дрвото Topper Светла со LED Магија Ротирачки Снегулка Проектор Светла,Шупливи Сјајот Божиќ Дрво Toppers за Божиќ, Нова Година Дек?

ZQX Елка Topper Светлина, Снегулка Обликот на Дрвото Topper Светла со LED Магија Ротирачки Снегулка Проектор

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Да се создаде магичен и сјајна ѕвезда на врвот на елката.8-нога plug мозок, исто така, е доволно да се направи Снег Дрво врвот шапка лесно да се поврзете.Само се инсталира на база на врвот капа на врвот на елката и да се прилагоди на правиот агол. 【Употреба прилики】 Погоден за Божиќ декорација, празник партии, семејство игри, трговски центар декорација, итн. 【Висок квалитет】 На снегулка елка врвот шапка е направена од еколошки, високо квалитетни ПВЦ материјал, многу трајни и стабилни.8 инчи (дијаметар на контактот), која е многу погодна за Новогодишни елки од различни големини.Тоа се спакувани во една многу убава кутија, погоден како подарок за семејството, пријатели и колеги.Елката Снегулка форма бура снегулка проекција светилка ротирачки LED светилка монистра, нова година и Божиќ декорација карактеристики на Производот : 1.Спецификација на производот : Име : елка снегулка LED бура снегулка проекција светлина Материјал : ABS извор на Светлина : LED светилка монистра Напон : AC100-240 V кабелот за Напојување должина : околу 2.【Уникатен дизајн】 Оваа снегулка проекција светилка користи 3 D шупливи дизајн со вграден-во бело ротирачки LED снегулка проекција светилка, која не само што може да ги одржуваат редовни насочено движење, но исто така да прилагодите растојанието и насоката на LED проекција да се рефлектираат различни прекрасни снегулки.Донесе богата и единствена светлина на вашиот Божиќ атмосфера и додадете сјај на вашиот празник украси.

Декларирани својства

Најдобри предлози