Happyyami Елка Topper Метален Сјај Ѕвезда Дрво Врвот Божиќ Шупливи-Out Ѕвезда Topper за Божиќ Дрво Декорација (Сребрена 2)

Happyyami Елка Topper Метален Сјај Ѕвезда Дрво Врвот Божиќ Шупливи-Out Ѕвезда Topper за Божиќ Дрво Декорација

Залиха
DEN 225.84
Износ:

Да се направи стилски изјава оваа сезона со нашите beaded Новогодишни елки topper.Со приложување на дрвото е лесно, едноставно место на серпентина на врвот на дрвото.Нашите злато ѕвезда светлина е дизајниран врз основа на просечната височина на Новогодишни елки, па тоа е прекрасна можност да ја заврши својата Божиќ дрво декорација.Го вклучите светлото, тоа ќе ви даде задоволителен атмосфера.Нашата елка topper може да се користи во куќа декорација, отворено дворот, на вратата на трговски центри, на влезот на луна-паркови и така натаму.Опис Елка Topper 20cm Метален Сјај Ѕвезда Дрво Врвот Божиќ Шупливи-out Ѕвезда Topper За Божиќ Дрво Декорација.Функција - Боја : Сребро - Материјал : Железо и Glitter Package Вклучувајќи 1 x ѕвезда дрво topper.

Декларирани својства

Најдобри предлози