Генерички Елка Topper Ѕвезда LED Светла Сјај Дрво Врвот Напојува Батерија за Божиќ Дрво Декорација Запалени Жица Божиќ Дрво Ѕвезда Украс 21cm

Генерички Елка Topper Ѕвезда LED Светла Сјај Дрво Врвот Напојува Батерија за Божиќ Дрво Декорација Запалени

Залиха
DEN 292.32
Износ:

Божиќ Ѕвезда Дрво Topper : исто така, може да се широко се користат во продавници, канцеларии, хотели и ресторани, барови и други места што сакате да ги красат.Осветлени Елка Topper : Направен од премиум железо материјал за трајни и употреба.Божиќ Дрво Topper Ѕвезда : На Божиќ шупливи ѕвезда златна toppers се главно се користи за вметнување на treetop.Батеријата Напојува Бакар Самовила Светла : Прозрачна ѕвезда ги направи совршен за да ги красат елка да светне празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави.Glittered Елка Topper : креативните treetop дама ќе направи вашето време Божиќ незаборавни и полн со забава.Опис Елка Ѕвезда Topper, Дрво Topper Ѕвезда Божиќ Декорација, Glittered Елка Topper за Елка Украс Затворен Партија Дома Декорација Елка Topper со LED Осветлен Снегулка Glittered Ѕвезда Божиќ Дрво Topper за Божиќ Дрво Декорации.Осветлени Елка Topper Елка Topper Ѕвезда LED Светла Сјај Дрво Врвот Напојува Батерија за Божиќ Дрво Декорација Запалени Жица Божиќ Дрво Ѕвезда Украс.Карактеристики - Боја : Златна.- Материјал : Трајни Железо.- Големина : околу 21. 5cm* 20cm* 5cm - Батерија : 2 AA батерии ( не се вклучени ).Пакетот Вклучува 1 x Осветлување елка topper.

Декларирани својства

Најдобри предлози