VAHIGCY Елка Topper, Селски Farmhouse Божиќ Украси за Дома Декор, Бивол Plaid Црвено Црн Burlap Декоративни Лак, рачно изработени Бивол Plaid Topper за Оркестарот

VAHIGCY Елка Topper, Селски Farmhouse Божиќ Украси за Дома Декор, Бивол Plaid Црвено Црн Burlap Декоративни

Залиха
DEN 1077.60
Износ:

Спецификација : Име : Божиќ Bow Weight : За 82g Material : Polyester Size : Околу 34*65cm/13.Може да се земе тоа како подарок за вашите роднини или пријатели, тие ќе се допаѓа многу.Добар Материјал : Овој Божиќ голем лак pendant се направени на прилично високо-квалитетни полиестер ткаенини, мека доволно, удобно на допир, силни и издржливи. Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Name:
 Christmas Bow
Weight:
 About 82g
Material:
 Polyester
Size:
 About 34*65cm/13.39*25.59inPacking List
1*Christmas Bow :
Notes:
1. Due to the lighting effects and shooting angles, there is a color difference in the product, please understand. :
2. Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Најдобри предлози