Renococo LED Елка со Мулти-Боја USB Напојува Елка Украс со Ѕвезда Topper Бои Промена Празник Декорација Божиќ Подароци

Renococo LED Елка со Мулти-Боја USB Напојува Елка Украс со Ѕвезда Topper Бои Промена Празник Декорација Божиќ

Залиха
DEN 220.56
Износ:

Креативни Божиќ дрво декорација, тоа може да испрати многу убава и шарени led светло, може да се создаде многу пријатна атмосфера во просторијата.Таа се напојува преку USB, веќе не мора да се грижите за истекува на енергија, можете да се поврзете на десктоп, лаптоп преку приложениот USB интерфејс.Постои вшмукување чаша на дното, може да се држи на вашето биро да го одржи.Ова дрво го носи празнична овации директно до вашиот десктоп, и влакна-оптички боја-промена на елка светла ги красат вашата маса, канцеларијата и домот.Погоден за Божиќ партија, спална соба, празник декорација осветлување и така натаму, тоа е убава!.Повеќето исклучителна Божиќ подарок за пријателите, семејството и колегите!.Спецификација : Материјал : PVCSize : 15cm/5.9 инчен tall Net тежина : 0.05 KGColor : Multicolor Package вклучува : 1 * LED tree Note : 1. Прирачник за мерење, големината, ќе има грешка од 0,5-2mm, ве молиме обратете се до вистинската големина.2. Поради разликата во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози