Happyyami 6pcs Божиќ Дрво Декорација Поставите Елка Baubles Украси со Ѕвезда Дрво Topper за Божиќ Свадба Партија ( Случаен Стил )

Happyyami 6pcs Божиќ Дрво Декорација Поставите Елка Baubles Украси со Ѕвезда Дрво Topper за Божиќ Свадба Партија

Залиха
DEN 287.76
Износ:

[Висок Квалитет] елката pendant е направен од високо - квалитет на ткаенина, носат - отпорни, отпорни, меки и удобни, и може да се користи последователно за долго време. [Спецификации] стил е случаен; Големина : 15 x 10 x 5cm; Количина : 6pcs/ set. [Божиќ тема] Овие елка приврзоци се претставници на Божиќ и се одличен декорација за вашиот дом!Тие ќе се донесе нов изглед на вашиот елка и соба, создавајќи пријатна атмосфера.Голема реквизити за Божиќ семејни дружења, забави, фотографии, итн. [Совршена Декорација] : Внимателно ткаени приврзоци квалитетот на вашиот дом.празничната атмосфера. [Применливи во повеќе наврати] Прекрасен реквизити за Божиќ семејни дружења, забави, фотографии, итн.Новогодишни елки, соби, кровови, прозорци, соби, ходници и други украси, десктоп декорација, итн.Опис Функција Пакет Вклучувајќи.

Декларирани својства

Најдобри предлози