CHUWUJU Елка Topper, Ѕвезда Дрво Topper со 30 Led диоди, Шупливи Дизајн Сјајот Дрво Topper за Божиќ Дрво Декорација

CHUWUJU Елка Topper, Ѕвезда Дрво Topper со 30 Led диоди, Шупливи Дизајн Сјајот Дрво Topper за Божиќ Дрво Декорација

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Класичен Декорација : На пенливи Божиќ дрво декорација е класичен мора да се има Божиќ украс, со што силно празнична атмосфера, украсување Божиќни тематските партии, сјајни бои за да се создаде Божиќ атмосфера, погоден за Божиќ тематските партии, Дома декорација, подароци продавница, и други манифестации.Батерија за Напојување : 30 LED светла се завиткани околу дрвото крошна.Давање на овие значајни одликувања може да се прошири вашиот одмор среќа и духот.Божиќ Подароци : Тоа е исклучителна Божиќ подароци за семејството, љубовник, пријатели и колеги.Шупливи Дизајн Сјајот Ефект : star-во облик на дрво тример е дизајниран со шупливи метални линии во внатрешноста, која има прекрасен изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози