HONGTAO Снешко Шапка Елка Topper Божиќ Декорација Партија Украси Отворено Дом Божиќ Фестивал(Големи)

HONGTAO Снешко Шапка Елка Topper Божиќ Декорација Партија Украси Отворено Дом Божиќ Фестивал(Големи)

Залиха
DEN 386.64
Износ:

Тип : Елка Topper.Зелена големина : снешко лице : 55cm, Грб : 52cm, Шамија : 60cm.Црвено големина : снешко лице : 34cm, Грб : 50cm, Шамија : 60cm.Материјал - Полиестер и метал.Пакет се вклучени : 1pc Елка Topper.

Декларирани својства

Најдобри предлози