Среќен Дом Подароци Празник Стил 11 Светлина Мини Дрво Topper

Среќен Дом Подароци Празник Стил 11 Светлина Мини Дрво Topper

Залиха
DEN 215.76
Износ:

сребро лажен и светло дрво topper. 5.5 " облик како ѕвезда.додади ја оваа 11 светлина мини дрво topper на вашиот дрвото оваа година.ѕвезда пукна форма светлина носители на ѕвездата.убав прилог на мала до средна големина на дрвото.Празник стил 11 светлина мини дрво topper внатрешна употреба само 5.5 во.

Декларирани својства

Најдобри предлози