Елката Topper Ѕвезда Мулти-Боја Led Трепка Ѕвезда Божиќ Украс Затворен Партија Оркестарот 100-240v

Елката Topper Ѕвезда Мулти-Боја Led Трепка Ѕвезда Божиќ Украс Затворен Партија Оркестарот 100-240v

Залиха
DEN 311.76
Износ:

Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.Елката topper ѕвезда : ќе добие 1 пакет на елка topper ѕвезда; оваа елка topper ѕвезда е многу погодна за украсување Божиќни дрва и ќе го оставам на вас и вашето семејство со добри спомени.1 PC * Елка Topper.7 М Шема : Ѕвезда.Купи Now Click Купи Сега пред ние се надвор од акциите!Пакет Including1 x Дрво Topper Ѕвезда Светла.Стил : Дрво Topper Ѕвезда Светла.

Декларирани својства

Најдобри предлози