URMAGIC Gnome Елка Topper,47 Инчи шведски Tomte Gnome Божиќ Дрво Topper со 2 Долги Нозе,Gnomes Кадифен Tomte Големи Божиќ Дрво Topper Украси,Дом Божиќ Оркестарот Скандинавските

URMAGIC Gnome Елка Topper,47 Инчи шведски Tomte Gnome Божиќ Дрво Topper со 2 Долги Нозе,Gnomes Кадифен Tomte

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Safe Издржлив Материјал и големина : Направен од чувствува квалитет на ткаенина,не-токсични и еко-пријателски за дома декор.На оваа забава како додаток на вашиот дрво ќе стане омилен за годините што доаѓаат.Големина : 120x20cm/47.2x7.9inches.Gnome Елка Topper : На Симпатична шведски tomte со 2 долги нозе,долга бела брада и носи конусни или плетени капа., совршен начин да се врвот исклучите вашиот дрво.Тоа носи среќа на семејството и се смета за добра среќа.Класичен Божиќ Дрво Декорација : Стави Божиќ дрво toppers на врвот на елката да декорирате вашиот дом.Класичен Дедо мраз со долги нозе седи за да го декорирате вашиот дом, светло до вашиот живот, и го направи вашиот дом потоплите.Значајно Божиќ подароци : овие симпатична Скандинавските дрво украси ќе биде убаво украси подароци за вашите Божиќ одмор, исто така соодветни за одликувања; Тие се значајно, тоа е, рече дека gnomes може да се чуваат дома и да ги заштитат луѓето од несреќа и ќе им донесе среќа на семејството.Симпатична декорација : овие шведски tomte кукли може да се применува како елка toppers, една симпатична и пријатна начин да декорирате вашиот дрва, и ќе додадете празнична допир со овие убави украси, се направи вашиот дом и партијата изгледа различно во текот на сезона.

Декларирани својства

Најдобри предлози