Божиќ Ѕвезда Дрво Topper 18cm Елка Topper Сјајна Божиќ Декорација LED Прозрачна Божиќ Treetop Ѕвезда Партија Фестивал Украс

Божиќ Ѕвезда Дрво Topper 18cm Елка Topper Сјајна Божиќ Декорација LED Прозрачна Божиќ Treetop Ѕвезда Партија

Залиха
DEN 203.76
Износ:

Ако сте во потрага за нешто да слават и ќе мора да издвоите, ова митско treetop led ѕвезда несомнено ќе бидат пречекани од вашите пријатели и семејство.Божиќ Ѕвезда Дрво Topper 18cm Елка Topper Сјајна Божиќ Декорација LED Прозрачна Божиќ Treetop Ѕвезда Партија Фестивал Украс Description Our производ ќе го направат вашиот елка повеќе убава и згодна.Тоа е совршен за украсување Божиќни дрва, кои се во трговскиот центар, или во дом.LED филамент со 31 блескави ЛЕД светла, создавајќи пријатна и среќен Божиќ атмосфера, што го прави ова дрво единствена и шармантна.5-1cm грешка.Тоа се направени од издржлив акрилик материјал, не деформација, водоотпорен одделение IP44, и може да се користи во затворени простории и на отворено.- Изградена во пет боја електронски LED светло, ротирачки светла светлина - материјалот е транспарентен и емитира шарени светлина, која е многу убава - се направени од издржлив акрилик материјал, не деформација, водоотпорен одделение IP44, и може да се користи во затворени простории и на отворено - LED филамент со 31 блескави ЛЕД светла, создавајќи пријатна и среќен Божиќ атмосфера, што го прави ова дрво единствена и шармантна - Ако сте во потрага за нешто да слават и ќе мора да издвоите, ова митско treetop led ѕвезда несомнено ќе бидат пречекани од вашите пријатели и family Note : поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.- Ѕвезда дијаметар : 18cm.Карактеристики-Боја : Бела-Материјал : Пластика-Size : 18x15x3cm/7.- Проектот тип : ноќ светлина.- Напојување режим : изграден во батеријата.- Тип : Star елка врвот декорација.

Декларирани својства

Најдобри предлози