Елката Topper, Голема Bowknot Елф Чизми Виси Украс за Празник Декорација (Зелена Чизми)

Елката Topper, Голема Bowknot Елф Чизми Виси Украс за Празник Декорација (Зелена Чизми)

Залиха
DEN 294.96
Износ:

МАТЕРИЈАЛ - Елф Чизми Елка Topper е направен од врвен квалитет полиестер, не-плетени, кадифен, и се чувствува.Големина - 40*35cm/15.7*13.7" (L*W).Совршен да биде на врвот на вашата елка за да додадете посебен шарм.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Голема Санта стил bowknot над еден пар на убава elf моделот на чизми, украсена со малку пом-пом.Се создаде пријатна и среќен празник атмосфера.АПЛИКАЦИИ - може да се стави оваа Елф Чизми Дрво Topper на врвот на вашата елка да декорирате вашиот дом или канцеларија.Весели чизми виси на врвот на вашиот дрво прави дрвото повеќе атрактивни.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Постои мал железо прстен на врвот на елф чизми.Можете да ја обеси секаде каде што сакате.Карактеристики : Специјална декорација pendant на вашиот Chirstmas дрво.Тоа може да се користи за декорација на домот, фестивали, и партија.Празници или да се украси со Новогодишни Елки или местото декорација и така натаму.Спецификација : Материјал : Полиестер, не-плетени, кадифен, и се чувствува.Боја : Зелена чизми, шарени boots Weight : 100g Size : 35cm 40cm x / 13.78" x 15.75"Пакет се Вклучени : 1 * Елка Topper.

Декларирани својства

Најдобри предлози