Ajmal Сенка За НЕГО EDP 75ml Вуди парфем за Мажи и Момчиња

Ajmal Сенка За НЕГО EDP 75ml Вуди парфем за Мажи и Момчиња

Залиха
DEN 709.20
Износ:

Сенка Него : На вуди парфем кој има суровини питу, зачинета и овошни ноти.Овој парфем е pleasingly машка и сензуална работа на уметноста.Тоа генерира тони комплименти со длабоко, вуди, и скап мирис.Навистина, еден од најдобрите зачинета вуди парфем за модерните мажи.Ова се Забележува и на Парфем : - Топ Забелешка - Свежо Зачинета Зелена, Средината Забелешка - Ароматични Зачинета, База Забелешка - Мускусен Вуди.Употреба - При користење на тоа даде добри тешко се тресат прво да бидете сигурни дека сите состојки се мешаат заедно пред да се спреј за тоа.Вие треба да се одржи во шише околу 5 до 10cm оддалеченост од вашето тело или облека, како што спреј за тоа.При користење на тоа даде добри тешко се тресат прво да бидете сигурни дека сите состојки се мешаат заедно пред да се спреј за тоа.Вие треба да се одржи во шише околу 5 до 10cm оддалеченост од вашето тело или облека, како што спреј за тоа.

Декларирани својства

Најдобри предлози