Ajmal Oudh Mukhallat Концентрирани Парфем Ослободени Од Алкохол 6ml за Унисекс Со Привлечен Мирис

Ajmal Oudh Mukhallat Концентрирани Парфем Ослободени Од Алкохол 6ml за Унисекс Со Привлечен Мирис

Залиха
DEN 714.96
Износ:

Oudh Mukhallat : мирис за да се создаде незаборавни и незаборавен момент со вашата сакана.Овој мирис е еден од најексклузивните парфем масло меѓу нашиот ориентален креации.Тоа е добро балансирана и убава парфем кој може да се носи од страна на мажите и жените.Овој парфем ќе ве изненади со своите сензуална белешки и да го подобрат вашето расположение.Ова се Забележува и на Парфем Масло : - Топ Забелешка - Цветни Зачинета, Средината Забелешка - Овошен Мускусен, База Забелешка - Мускусен Вуди.Тоа е неверојатна парфем со волшебна ориентален мирис и мистерија.Ова се Забележува и на Парфем Масло : - Топ Забелешка - Зачинета Smoky, Средината Забелешка - Цветни Зачинета, База Забелешка - Мускусен Вуди.Употреба - атар се Применуваат во внатрешноста на секој зглоб и dab малку зад секој earlobe со внатрешноста на вашиот зглобовите пред тоа суши.Вие исто така може да се однесува на задната страна на секоја коленото, во внатрешноста на зглобовите, лактите и задниот дел од вратот, така мирис envelops вас.Исто така, тоа може да се примени на платно премногу.Oudh Mukhallat е ориентален препевот дека е направен за да излезе во пресрет на арапски парфем познавачите.Тоа е формулиран за да ве потсети на мистиците на стариот свет.

Декларирани својства

Најдобри предлози