Ajmal Неутронот Концентрирани Цитрус Парфем Ослободени Од Алкохол 10ml за Мажи

Ajmal Неутронот Концентрирани Цитрус Парфем Ослободени Од Алкохол 10ml за Мажи

Залиха
DEN 708.24
Износ:

Неутронот Концентрирани Масло : специјално дизајнирани за млад, ентузијастички мажите.Создавање да се одрази на влијателниот персона од мажите.Ќе се најде некоја трага од луксузни мошус во секоја забелешка.Мирис е комбинација на широк спектар на свежа и uplifting белешки.Ќе се најде некоја трага од луксузни мошус во секоја забелешка.Употреба - атар се Применуваат во внатрешноста на секој зглоб и dab малку зад секој earlobe со внатрешноста на вашиот зглобовите пред тоа суши.Вие исто така може да се однесува на задната страна на секоја коленото, во внатрешноста на зглобовите, лактите и задниот дел од вратот, така мирис envelops вас.Исто така, тоа може да се примени на платно премногу.Ajaml неутронот е високо интензивно и концентрирано мирис што ги привлекува младите и енергичен машки.Овој мирис хармонично ги комбинира различни освежување и uplifting белешки, што го прави современото творење.Ajmal Парфеми има скоро 6 децении на експертиза во изработката волшебно и примамливата мириси.Во Ajmal, имаме совршенство наука, уметност и занает на парфимериски и се среќни да се претстават нашите креации на вас.Овие избори може да биде привлечен за секој современ познавачите кои исто така се длабоко вкоренети во традиционалните вредности.Овие концентрирани парфем масла и Eau de Parfum нудат остроумниот незаборавно искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози