Сина Блум Homme за Мажи Eau de Parfum Спреј, 3.4 Унца

Сина Блум Homme за Мажи Eau de Parfum Спреј, 3.4 Унца

Залиха
DEN 593.04
Износ:

Ароматични fougere мирис за мажи.Оваа ароматични fougere мирис има мешавина од бергамот, neroli, грејпфрут, лимон, мандарина, пачули, ванила и мошус.Се препорачува за повик за употреба.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Сино Блум.Оваа ароматични fougere мирис има мешавина од бергамот, neroli, грејпфрут, лимон, мандарина портокал, вар, лаванда, рузмарин, јасмин, килибар, cedar, oakmoss, пачули, ванила и мошус.

Декларирани својства

Најдобри предлози